Vína sú vyrobené len z vlastného kontrolovaného vinohradu počnúc reduktívnym spracovaním a kvasením a končiac fľaškovaním vína. Reduktívne spracované vína sú mimoriadne svieže a aromatické. Technológia a spracovanie hrozna sú spojené s tradičnými a modernými poznatkami vinohradníkov a vinárov. Hrozno je ručne oberané do debničiek max. 20 kg v jednej debničke. Dozrievanie v nádobách a drevených sudoch. Momentálna produkcia 45 000 fliaš ročne.

 

1. Degustácie

Vína značky Zsigmond si môžete vychutnať počas riadenej degustácie so záhryzom pod vedením Gábora Zsigmonda, vinára-majiteľa firmy v malebnom prostredí útulnej vinárskej pivnice, prípadne v príjemnej a vynovenej degustačnej miestnosti s výhľadom priamo na vinice. ((kapacita 30osôb) Degustácie realizujeme po telefonickej dohode. Čakáme menšie, tak i väčšie skupinky.

Ak máte záujem si medzitým pozrieť aj zaujímavosti v okolí Vinice, neváhajte, napíšte nám, alebo zavolajte, zabezpečíme vám odvoz s deväťmiestnym mikrobusom.


 

2. Gastronómia

Našim hosťom ponúkame možnosť ochutnávky regionálnych gastronomických špecialít formou švédskych stolov, tradičné pohostenie, alebo slávnostné večere. Ponúkame priestor na posedenie, pohostenie pri príležitosti napr. krstín, menín, narodenín, alebo iných rodinných či firemných akcií.

 

3.Ubytovanie

V našich priestoroch priamo pri vínnej pivnici  ponúkame možnosť ubytovania v štyroch dvojlôžkových izbách so samostatnou kúpeľňou, hygienickým zariadením a televízorom pre 8 osôb s možnosťou pridania dvoch prísteliek (10 osôb). Pre hostí je k dispozícii kompletne zariadená kuchyňa a možnosť raňajok.

 

Ďalšie naše ubytovacie kapacity sú v areály bývalého kúpaliska a sú nasledovné:
Dvakrát dvojlôžková izba so spoločnou kúpeľňou a hygienickým zariadením
Dvakrát štvorlôžková izba s kúpeľňou a hygienickým zariadením. Pre hostí je k dispozícii  kompletne zariadená kuchyňa, spoločenská miestnosť a veľký areál na prechádzky či hranie detí.

 

 

4. Etikety a darčekové balenia

Ponúkame možnosť jedinečného venovania podľa vášho výberu na našej etikete. Vyrobíme svadobné etikety, výročné, narodeninové, na meniny, pre firmy po dohode vytlačíme na našu etiketu aj logo spoločnosti.

K dispozícii máme biele kartónové darčekové obaly s naším logom na 1,2,3 fľaše, kartónové darčekové krabice s okienkom, či drevené darčekové krabice s logom na 1,2,3 fľaše. Na objednávku vytlačíme na našu etiketu logo vašej firmy, alebo nápis podľa vášho výberu, pripravíme vám gratulačné, ako aj svadobné etikety.

Objednať si môžete darčekové balenia s fľašou vína a domáceho hroznového lekváru.

 

5. Predaj a rozvoz vína

Naše vína si môžete zakúpiť priamo vo vínnej pivnici, objednať telefonicky, mailom, alebo cez náš internetový obchod http://hroznoavino.sk. Nájdete ich na predajných miestach našich obchodných partnerov Predajné miesta, alebo na stránke Lokálneho trhu Vína Zsigmond

Zasielame aj kuriérom a tiež týždenne zabezpečíme rozvoz.