Rodinná vinohradnícka – vinárska firma Zsigmondovcov nadväzuje na viac ako 100 ročné skúsenosti s pestovaním hrozna a výrobe vína. Pivnica a vinohrady sa nachádzajú vo vinohradníckej obci Vinica, ktoré patrí do Stredoslovenskej vinohradníckej oblasti. Obec Vinica a jej okolie sa vyznačuje vynikajúcimi klimatickými a pôdnymi podmienkami na dopestovanie vyzretého hrozna a umožňuje produkovať vína výnimočnej kvality.

V súčasnosti obhospodarujeme viac ako 75 hektárov vlastných a prenajatých vinohradov. Pestujeme tradičné a svetové odrody ako Rizling vlašský, Rizling rýnsky,Rulandské biele, Rulandské šedé, Zenit, Chardonnay, Sauvignon, Tramín červený, Pálava, Muškát , Cabernet Sauvignon, Svätovavrinecké, Rulandskúé modré, Frankovka modrá, Merlote Dunaj a Alibernet.

Všetky vína sú vyrobené iba z vlastných kontrolovaných vinohradov, pričom veľkú pozornosť venujeme kvalite spracovania hrozna a výrobe vína. Dozrievanie vína prebieha v nerezových tankoch a drevených sudoch. O kvalite našich vín svedčia mnohé ocenenia z rôznych vinárskych akcií, ale predovšetkým spokojní priatelia a milovníci dobrého vína. Vína značky Zsigmond si môžete vychutnať v malebnom prostredí útulnej vinárskej pivnice, kde ich môžete aj priamo zakúpiť. Podľa dohody uskutočňujeme degustácie vín s možnosťou večere a ubytovania.